Apie mus

Vita Mozūraitienė

Vita Mozūraitienė – FaceMyo studijos įkūrėja

“Sveikata ir grožis yra neatsiejami dalykai” – patikino FaceMyo studijos įkūrėja kineziterapeutė Vita Mozūraitienė. Medicinos universitete įgytos kineziterapijos žinios ir pabaigti kursai leido į veidą pažiūrėti kitaip, giliau. Taip gimė estetinės kineziterapijos idėja, kurios esmė kaip veido raumenys įtakoja išorinį grožį. Ši sritis specialistę labai įtraukė ir iki šiol nepaleidžia.

Vita mokėsi pačių įvairiausių masažo technikų ir metodikų, gilinosi į tai, kaip natūraliu būdu paveikti veido funkciją ir kartu jį pagražinti ar net koreguoti. Susižavėjusi natūraliais veido jauninimo būdais, pradėjo domėtis aromaterapija ir natūralia kosmetikos gamyba.

Veido estetika ir grožis nuvedė prie gilesnių studijų apie jo sveikatą – pabaigė vokiečių CRAFTA akademiją, kuri specializuojasi veido ir žandikaulio skausmo gydyme. Mokėsi pas vieną garsiausių šios srities profesionalų iš Čilės.
Šiuo metu dėsto apie veido žandikaulio gydymą Lietuvos ir užsienio specialistais.

Norėdama dalintis savo sukauptomis žiniomis ir praktine patirtimi Vita subūrė profesionalių kineziterapeutų komandą, kuri puikiai įvaldė jos sukurtą FaceMyo veido masažo metodiką.

PLAČIAUPLAČIAU

Komanda

FaceMyo komanda – kvalifikuoti medicininį išsilavinimą turintys kineziterapeutai. Įgiję tvirtas žinias apie veido anatomiją ir fiziologiją. Geri praktiniai įgūdžiai bei išskirtinis požiūris į veido funkciją ir estetiką – tai mūsų stiprioji komandos pusė, kas leidžia pasiekti saugų ir pastebimą rezultatą. Mūsų komanda jaunatviška ir labai žingeidi. Mes džiaugiamės, kad didžioji dalis mūsų komandos jau turi magistro laipsnį. Dėl to mes išlaikome aukštus FaceMyo procedūros standartus.

Mūsų komanda pasiruošusi atskleisti Jūsų natūralų žavesį bei grožį!

FaceMyo komanda

Veido bei jo kontūro gražinimas, sveikatinimas!!! 100 proc. natūralūs produktai, meistrų profesionalumas, akivaizdus efektas!

Ingrida Kazlauskaitė

Nauja patirtis šiandieną aplankė mane, negaliu nepasidalinti! FaceMyo studijoje atliekamas veido masažas kineziterapeutų rankomis, išjudinant kiekvieną raumenuką ir suaktyvinant limfą! Merginos, mergaitės, moterys, neskubėkite badyti save ADATOMIS, išbandykite specialistų rankų galią, aš tikrai tuo labai tikiu ir raginu jus bent išbandyti!

Nijolė Pareigytė - Rukaitienė

Atėjo metas pristabdyti senėjimą 🙂 Profesionalus darbas, nuostabus kolektyvas, labai jauki aplinka. Atradimas mano veidui. Didelis ačiū... 🙂

Saulius Skambinas

Labai patiko. Rezultatas matomas jau po pirmojo masažo.

Žaneta

Aukščiausias profesionalumas. Tokios procedūros dar nebuvau patyrusi - labai verta išbandyti.

Indrė

Be galo jauki ir nuostabi, atmosfera! Kolektyvo profesionalumas ir atliekamų įvairių veido proderūrų technika kelia susižavėjimą,pasitikėjimą apsilankyti ne vieną kartą. Rezultatas greitai pastebimas iš pirmo karto tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Rekomenduoju pasilepinti bei nepraleisti progos džiaugtis itin skaisčia oda!!