Apie mus

Vita Mozūraitienė

Vita Mozūraitienė – FaceMyo studijos įkūrėja

„Sveikata ir grožis – tai neatsiejami dalykai“, – FaceMyo studijos įkūrėja

Įgijusi kineziterapijos žinių Medicinos fakultete bei užbaigusi daugelį kursų, FaceMyo studijos įkūrėja Vita Mozūraitienė ėmė gilintis į veido paslaptis. Taip ji atrado estetinę kineziterapiją, kuri ilgainiui tapo ir profesija, ir hobiu.

Masažo technikos bei metodikos, natūralūs veido jauninimo būdai, veido bruožų koregavimas ir paryškinimas, aromaterapija, natūrali kosmetikos gamyba – V. Mozūraitienei nesvetima nei viena tema. Be to, domėjimasis veido estetika bei grožiu paskatino pratęsti studijas: FaceMyo įkūrėja pabaigė vokišką CRAFTA akademiją, kur mokėsi apie veido ir žandikaulio skausmo gydymą. Taip pat žinių sėmėsi daugelyje kursų: viename iš jų mokėsi pas vieną garsiausių minėtos srities profesionalų Marianą Rocabadą iš Čilės.

Šiuo metu V. Mozūraitienė dėsto apie veido žandikaulio gydymą Lietuvos ir užsienio specialistams. Be to, norėdama dalintis savo sukauptomis žiniomis ir praktine patirtimi, subūrė profesionalių kineziterapeutų komandą, kurie įvaldė jos sukurtą veido masažo metodiką.

Tai tapo FaceMyo studijos gyvavimo pradžia.

[trx_button bg_color=“#766b67″ align=“center“ link=“/issilavinimas/“ top=“20px“]KVALIFIKACIJA[/trx_button]
[trx_button bg_color=“#766b67″ align=“center“ link=“/apie-mus/vitos-konsultacijos“ top=“20px“]VITOS KONSULTACIJOS[/trx_button]

Komanda

FaceMyo komandą sudaro kvalifikuoti medicininį išsilavinimą įgiję kineziterapeutai.

Visapusiškos žinios apie veido anatomiją ir fiziologiją, ilgamečiai praktiniai įgūdžiai bei išskirtinis požiūris į veido funkciją ir estetiką yra pagrindinės komandos vertybės. Visi nariai – žingeidūs, jaunatviški ir aktyviai siekiantys rezultatų.

Komanda užtikrina aukščiausių FaceMyo procedūros standartų išlaikymą bei nekantrauja atskleisti natūralų Jūsų žavesį!

FaceMyo komanda
[trx_testimonials controls=“pagination“ cat=“46″ columns=“3″ count=“6″ id=“testemonials-reviews“][/trx_testimonials]