Paslaugos

Paslaugos

Kineziterapeuto konsultacija ir gydymas

Konsultacijos metu vyksta susipažinimas su paciento ligos istorija, atliekamas ištyrimas (įvertinama raumenų jėga / balansas, sąnario būklė ir funkcija), pacientas supažindinamas su taisyklingomis žandikaulio / liežuvio padėtimis, individualiai parenkami tinkami pratimai. Kartu su kineziterapeutu aptariamas tolimesnis gydymo planas.

Į konsultaciją rekomenduojame atsinešti gydytojų duotus išrašus ir tyrimų rezultatus (pvz., panoraminę nuotrauką, kompiuterinės tomografijos, magnetinio rezonanso tyrimų aprašymus ir kt). Jei turite gydytojų odontologų  rekomendaciją, atsineškite ir savo dantų kapą.

RegistruotisRegistruotis
KAINOSKAINOS

Gydomieji veido masažai

INTRAORALINIS MASAŽAS

Intraoralinis masažas atliekamas iš burnos gleivinės pusės, efektyviai koreguoja vidinius veido raumenis. Procedūros metu atpalaiduojami kramtymo raumenys, sumažinama žandikaulio įtampa, padedanti išvengti dantų griežimo problemų.

Masažo metodas paremtas veido savireguliacijos ir jaunėjimo mechanizmo aktyvavimu.

 

TRIGERINIŲ TAŠKŲ ATPALAIDAVIMAS

Trigerinis taškas – tai įsitempęs ir susitraukęs raumuo, kuris, patirdamas nuolatinę įtampą, nesugeba grįžti į pradinę formą. Vienas efektyviausių būdų sumažinti įtampą – trigerinių taškų masažas, kurio metu veikiami skausmingi taškai.

RegistruotisRegistruotis
KAINOSKAINOS

Kineziterapija

Smilkininio apatinio žandikaulio sąnario (SAŽS) mobilizacija

Mobilizacijos metu atpalaiduojama sąnario kapsulė, sujudinamas sinovinis skystis, pagerinami judesiai tarp sąnarinių paviršių. Tai lemia ne tik sumažėjusį skausmą, bet ir atstato sąnarius į norimą padėtį, normalizuoja judesių amplitudę.

Kineziologinis teipavimas

Teipavimo metodas paremtas propriorecepcijos stimuliavimu per odą. Procedūros metu ant norimų paveikti vietų užklijuojamas elastingas kineziologinis pleistras (teipas).

Kaip veikia kineziologinis teipas?

 • teipas pakelia odą ir sukuria laisvą vietą tarpląstelinio skyščio (kraujo, limfos) cirkuliacijai;
 • teisingai uždėjus, teipas atpalaiduoja spazmo būsenoje esantį raumenį;
 • teigiamai veikia raumenų atminties poveikį.

Teipavimas gali būti taikomas kaip pagrindinis arba kompleksinis gydymo metodas. Antruoju atveju jis atliekamas kartu su mankštomis, masažu ar fizioterapija.

Elektroterapija

Elektroterapijos metu elektros srove yra veikiami raumenys, sąnariai ir kiti minkštieji audiniai. Dažniausiai ji taikoma atliekant kompleksinį gydymą, tačiau gali būti ir kaip pagrindinis gydymo metodas.

Elektroterapijos metodai:

 • mikrosrovės – procedūros metu žemos įtampos pulsuojančios srovės tiesiogiai veikia raumenis, nusilpusius raumenis tonizuoja, o pertemptus (hipertoninius) raumenis atpalaiduoja, veikia audinių ląsteles ir gerina medžiagų apykaitą.
 • funkcinė elektrostimuliacija (FES) – procedūros metu taikomos impulsinės elektros srovės, kuriomis siekiama atkurti normalią audinių funkcinę būklę. Stimuliuojant audinius, skatinamas pažeisto nervo gijimas, aktyvinami medžiagų apykaitos procesai raumenyse, suintensyvėja kraujotaka ir pagerėja audinių mityba.
RegistruotisRegistruotis
KAINOSKAINOS

Miofunkcinė terapija

Miofunkcinės terapijos metu sudaroma individuali pratimų programa, kuri padeda lavinti lūpų, liežuvio, kramtymo, veido raumenis bei jų funkciją. Programa sudaroma vaikams nuo 5-6 metų ir suaugusiems.

Miofunkcinė terapija rekomenduojama, jei:

 • susiformavęs įprotis kvėpuoti per burną;
 • nusistovėjusi netaisyklinga liežuvio poilsio padėtis (liežuvis nusileidęs žemyn);
 • trumpas liežuvio pasaitėlis;
 • pasireiškia veido raumenų veiklos sutrikimų;
 • kramtymo raumenys yra silpni arba pertempti;
 • pasireiškia smilkininio žandikaulio sąnario sutrikimų;
 • netaisyklingas sąkandis;
 • patiriama miego sutrikimų;
 • griežiama dantimis (bruksizmas).

Kodėl verta? Jei yra paveikiama visa veido žandikaulio sistema, ilgainiui tai veda prie netaisyklingo sąkandžio. Be to, terapija gali padėti atsikratyti blogų įpročių, tokių kaip nykščio, čiulptuko, antklodės čiulpimas ar nagų kramtymas.

Kokia yra gydymo trukmė? Miofunkcinės terapijos gydymas trunka iki 1 metų. Pirmus 2 mėn. pas kineziterapeutą rekomenduojama lankytis kas 1-2 savaites, kitus 4 mėn. – kas 2-3 savaites. Praėjus šiam laikui, apsilankyti reikia tik kartą per mėnesį.

RegistruotisRegistruotis
KAINOSKAINOS

Kainoraštis

60.00 -70.00 €
Kineziterapeuto konsultacija ir gydymas

Trukmė 60-90min.

40.00 -50.00 €
Gydomieji veido masažai

Trukmė 30-45min.

40.00 -50.00 €
Kineziterapija

Trukmė 30-45min.

30.00 - 40.00 €
Miofunkcinė terapija

Trukmė 30-45min.

Norite registruotis paslaugai?

Registracija

Susisiekite su mumis!

 

© 2019 - 2024 Visos teisės saugomos FaceMyo. FaceMyo privatumo politika

Užsiregistruokite konsultacijai!

Kviečiame užsiregistruoti paslaugomis žemiau esančioje formoje.