Specialistai / Komanda

Vita Mozūraitienė

Vita Mozūraitienė – FaceMyo veido ir žandikaulio kineziterapijos klinikos įkūrėja

„Veidas yra mūsų sveikatos ir įpročių veidrodis“, – teigia FaceMyo veido ir žandikaulio kineziterapijos klinikos įkūrėja V. Mozūraitienė

Įgijusi kineziterapijos žinių Medicinos fakultete bei užbaigusi daugelį kursų, FaceMyo veido ir žandikaulio kineziterapijos klinikos įkūrėja Vita Mozūraitienė ėmė gilintis į veido paslaptis.

Domėjimasis veido estetika bei grožiu V. Mozūraitienę paskatino pratęsti studijas ir pabaigti vokišką CRAFTA akademiją, kur mokėsi apie veido ir žandikaulio skausmo gydymą. Taip pat žinių sėmėsi daugelyje kursų, viename iš jų mokėsi pas vieną garsiausių minėtos srities profesionalų Marianą Rocabadą iš Čilės.

Šiuo metu V. Mozūraitienė dėsto apie veido žandikaulio gydymą Lietuvos ir užsienio specialistams. Be to, norėdama dalintis savo sukauptomis žiniomis ir praktine patirtimi, subūrė profesionalių kineziterapeutų komandą.

Komanda

FaceMyo komandą sudaro kvalifikuoti medicininį išsilavinimą įgiję kineziterapeutai.

Visapusiškos žinios apie veido anatomiją ir fiziologiją, ilgamečiai praktiniai įgūdžiai bei išskirtinis požiūris į veido funkciją  yra pagrindinės komandos vertybės. Visi nariai – žingeidūs, jaunatviški ir aktyviai siekiantys rezultatų.

 

FaceMyo komanda

© 2019 - 2024 Visos teisės saugomos FaceMyo. FaceMyo privatumo politika