Veido raumenų elektrostimuliacija

Veido raumenų elektrostimuliacija

Elektrostimuliacija – viena iš populiarių ir itin efektyvių veido atjauninimo metodų. Jos pagalba galima atlikti intensyvią ir efektyvią raumenų treniruotę. Ši priemonė elektros impulsais veikia raumenis, poodinį riebalinį sluoksnį ir taip pat daro poveikį kraujotakos bei limfotakos sistemoms. Gerinama veido raumenų funkcija, didinamas odos stangrumas ir gerinama jos spalva.

Veikdama elektros srovė praeina pro audinius ir lokaliai pakeičia jonų koncentraciją abipus ląstelių membranų. Taip yra sukeliama nervinių ir raumeninių audinių atsakomoji reakcija. Impulsinė elektros srovė, kuri sukelia raumenų susitraukimą, tuo pačiu metu refleksiškai sustiprina kraujotaką bei limfotaką. Taip suaktyvinami procesai, kurie vyksta raumeniniuose ir nerviniuose audiniuose.

Elektrostimuliacija taikoma tokiais tikslais:

  • Raumenų jėgai didinti;
  • Raumenų nykimui (atrofijai) mažinti;
  • Raumenų kraujotakai aktyvinti.

Raumenų atsakui į elektrostimuliaciją turi įtakos dirginimo stiprumas. Jis gali būti įvairus, priklausomai nuo raumenų funkcinės būklės. Vienas iš pagrindinių elektrostimuliacijos ypatumų yra tas, kad vienu metu yra aktyvinamos visų tipų raumeninės skaidulos.

Raumenų elektrostimuliacija – tai mediciniškai saugus, efektyvus, stebėtinai veiksmingas metodas. Elektros terapiją galima palyginti su masažu ir mankšta, tačiau šiuo atveju ne masažuojamas odos paviršius, bet gilyn besiskverbiantys elektros impulsai pasiekia ir sutraukinėja, mankština, masažuoja gilesnius raumenų sluoksnius, kurių žmogaus pirštai nepajėgtų užčiuopti.

Elektrostimuliacija medicinoje taikoma jau ilgą laiką ir plačiai. Todėl ypač džiugu, kad šis metodas veiksmingas ir siekiant estetinės kineziterapijos tikslų. Tai fizioterapinė procedūra, kurios metu veido raumenys įgauna stangrumo, tonuso, formuojamasi veido ovalas.

Elektrostimuliacija leidžia atlikti intensyvią ir efektyvią raumenų treniruotę.